Registration Date (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Closed
es: Cerrado

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Open
es: Abierta

en: Overridden
es: Sobrescrito

en: Close
es: Cerrar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Registration
es: Registro
