Simplenews RealName (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Real name
es: Nombre real

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Unsubscribe
es: Cancelar suscripción

en: Language
es: Idioma

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Export
es: Exportar

en: Update
es: Actualizar

en: Mail
es: Correo

en: Email
es: Correo electrónico

en: No subscriptions available.
es: No ha suscripciones disponibles.

en: The following addresses were added or updated: %added.
es: Las siguientes direcciones fueron añadidas o actualizadas: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
es: Las direcciones fueron suscritas a los siguientes boletines: %newsletters.

en: No addresses were added.
es: No se añadieron direcciones

en: The following addresses were invalid: %invalid.
es: Las siguientes direcciones tienen errores: %invalid.

en: No addresses were found.
es: No se encontraron direcciones

en: Subscriber
es: Suscriptor

en: Export results
es: Exportar resultados
